V letu 1

pohybové a kontaktní hry pro rodiče a děti od 4 let


Kdy: 25. 9. - 11. 12. 2023, pondělí 10.30 - 11.15h.

Kde: SVČ Lužánky, Solniční 12, Brno, mapa

Cena: 2200 Kč/13 lekcí


Jak se na kurz přihlásit?

Pokud máte o kurz zájem, prosím, napište mi na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Zde se na mě můžete obrátit i s případnými dotazy. Součástí přihlášení je i zaplacení kurzu do 22. 9. 2023 na tento účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky prosím napište Kurz V letu + jméno dítěte.

Náplň kurzu:

Kurz má 12 lekcí a probíhá každý týden od září do prosince roku 2023, vždy v pondělí dopoledne. Kontaktní a pohybové hry, při kterých prohloubíte vztah s Vaším dítětem, užijete si vzájemného doteku a vyzkoušíte si, jak společně létat přítomným okamžikem.

Rádi byste prohloubili Váš vztah s dítětem a naučili se něco nového? Užili si spolu kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku? Pak je kurz určený právě Vám.

V kurzu propojuji své znalosti z praktikování Kontaktní improvizace a své znalosti z práce s dětmi a přizpůsobuji je pro společný pohyb a tanec rodiče a dítěte. Dítě může skrze pohybovou zkušenost zlepšovat své motorické dovednosti a zvyšovat svou sebedůvěru, rodič se učí předat více důvěry svému dítěti. Naučíme se, jak děti správně chytit a podržet, aby pro vás pro oba byla pohybová hra bezpečná, ale také se naučíme nechat pohyb a tanec volně plynout. Využijete tento čas jen pro sebe navzájem. Inspiraci však můžete najít i ve vzájemné interakci s ostatními. Čeká vás spousta společné legrace, pohybového sdílení a taky krásné hudby.

Kurz je vhodný i pro děti s jakýmkoli typem handicapu (zdravotním postižením nebo znevýhodněním). 


Na co se můžete těšit?

  • taneční a pohybové hry
  • taneční hry spojené s dotekem
  • volný tanec
  • trocha cirkusové akrobacie 
  • radost z pohybu a blízkosti
  • vzájemná inspirace 
  • kreativní přístup
  • krásná hudba


Co na to lektorka?

"Ráda bych rodičům a dětěm skrze kurz poskytla nejen technické znalosti z oblasti kontaktní improvizace s dětmi, ale především bych jim chtěla dopřát čas. Čas na sebe samotné navzájem, což se doma leckdy nedaří. Také bych byla ráda, aby pro rodiče hodiny sloužily jako inspirace, kde můžou objevit nové možnosti, jak se dětí dotýkat a zároveň i dětem nabídnout možnosti, jak být v tanci pro rodiče rovnocennými "parťáky". Ale co vnímám asi jako nejdůležitější je, abychom společný čas strávili v radosti a vzájemném respektu."


O lektorce: 

Kateřina Hanzlíková propojuje své odborné znalosti taneční terapeutky (4letý výcvik Taneční a pohybové terapie) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace (spontánní tanec, který využívá k tanci vzájemný dotek partnerů). V kurzu V LETU propojuje všechny tyto zkušenosti v originální celek. Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!