Individuální lekce tance

Nabízím individuální taneční lekce ušité na míru Vašim požadavkům a představám. Individuální taneční lekce jsou určené zejména těm lidem, kteří cítí, že potřebují nějakou pohybovou, taneční či jinou oblast související s tělem v pohybu probrat více do hloubky, či potřebují jen popostrčit, aby se ve svém těle a s ním v pohybu cítili komfortněji.

Nabízím individuální lekce současného tance a kontaktní improvizace, ale lekce lze i využít k pochopení správných principů držení těla v klidu i v pohybu. Je možné se více věnovat jednotlivým technikám, jako je například floorwork, tedy práce na zemi, nebo v případě kontaktní improvizace to může být nalaďování na partnera apod. Nebo můžeme jen posilovat slabé stránky v těle či v tanci a pohybu. Je možné se také lehce dotknout i pohybové analýzy nebo zkoumat a analyzovat hlouběji pocity, které k nám prostřednictvím tance a pohybu přicházejí.

Pokud máte o individuální hodiny zájem, je možné se přihlásit na e-mailu: katerina.hanzlikova@gmail.com, kde si se mnou můžete domluvit schůzku, na které probereme Vaše konkrétní přání a požadavky.

Cena individuální lekce: 400-600 Kč/h (je možné se individuálně domluvit) + cena za pronájem sálu cca 250-300 Kč/h.


Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!