V letu zimní

V letu zimní

Půldenní workshop pro rodiče a děti od 3 let se zimní tematikou

Workshop si užijí nejen Vaše dítka, ale i Vy sami. Všechny hry a techniky jsou založené na rovnocenném partnerství. Rodiče se učí, jak v pohybu dětem důvěřovat a zároveň jim být oporou, děti mohou bezpečně projevovat svou nezávislost a zároveň pocítit, že i ony jsou aktivními parťáky při vzniku společného pohybu. Rodiče i děti mohou tedy společně překonávat strach, obavy a zažívat radost z pohybu a z blízkosti.

Workshop se bude skládat ze tři tanečních bloků, které budou trvat vždy maximálně 45 min. Mezitím budou krátké přestávky na vydechnutí a nabrání dalších sil. 

KONTAKTNÍ IMPROVIZACE PRO RODIČE A DĚTI


Kontaktní improvizace je taneční směr založený na kontaktu a improvizaci. Znamená to tedy, že je založený na fyzickém kontaktu s druhou osobou a že pohyb, který z tohoto kontaktu vzniká, se děje spontánně a samovolně.


Na podobných principech je založená i kontaktní improvizace pro rodiče a děti. Využívá fyzického kontaktu mezi rodičem a dítětem k prohloubení a rozvoji komunikace. Skrze pohybové hry děti mohou rozšiřovat své motorické schopnosti a sebedůvěru, rodiče zase jak dávat důvěru svému dítěti. Děti za podpory rodiče rozvíjí svou nezávislost. Společně vytváří pohyb, kde není nikdo vedoucím, ale jak rodič tak dítě mají na vzniku pohybu stejný podíl. 

CENA


early bird: 600 Kč (platba do 20. 1.)
plná cena: 800 Kč 

PŘIHLÁŠKY


Své závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Přihláška platí až po zaplacení příslušné platby. 
Svou platbu zasílejte na účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky, prosím, uveďte: Workshop V letu a své jméno.
Moc děkuji!

DOTAZY


Případné dotazy ohledně workshopu, platby apod. posílejte na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com.


Kdy: neděle 28. 1. 2024, 9-12h.
Kde: SVČ Lužánky, Solniční 12, Brno (1. patro, malý sál)

Pro koho: rodiče a děti od 3 do 6 let


O WORKSHOPU

Workshop plný kontaktních a pohybových her pro rodiče a děti od 3 do 6 let.

Rádi byste prohloubili Váš vztah s dítětem a naučili se něco nového? Užili si spolu kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku? Pak se neváhejte přihlásit na tento workshop pohybových a kontaktních her se zimní tematikou.

CO VŠE VÁS ČEKÁ

  • kontaktní a pohybové hry (téma zimy: vločky, led, medvědi ap.)
  • pomůcky prohlubující zážitek
  • trocha akrobacie
  • volný tanec
  • krásná hudba


O LEKTORCE


Kateřina Hanzlíková propojuje své odborné znalosti taneční terapeutky (4letý psychoterapeutický výcvik Taneční a pohybové terapie) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace, proto hledá cesty, jak ji propojit i se světem dětí a rodičů. Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.

 

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!