Poklady v nás

Poklady v nás

celodenní tanečně-pohybový prožitkový workshop spojený s výrobou osobní vůně

PROGRAM

Čeká vás den plný tance a pohybu, ale i sdílení v bezpečném kruhu žen. Během celého dne Vás povedu k tomu, abychom skrze pohyb a náš autentický tanec nahlédnuly do sebe. Zvědomníme si celé tělo a také naše silné a slabé stránky, které roztančíme a vytančíme. Užijeme si svého těla, pohybu a objevíme poklady, o kterých jsme možná ani netušily. To vše v podpůrném a bezpečném prostředí žen.


Na závěr bude možnost vyrobit si za příplatek svou osobní vůni a odnést si tak celý zážitek s sebou VÝROBA OSOBNÍ VUNĚ
Workshop výroby vůně plynule naváže na předchozí práci během tanečního workshopu. Vyrobíš si svou vlastní vůni, která ti bude každodenně připomínat poklady, které jsi v sobě v tanci našla. Taková vůně má moc tě kdykoli znovu vrátit zpět k plnému prožitku tvého pokladu.


Součástí workshopu je:

• Aromaterapeutický úvod
• Seznámení s vůněmi
• Výuka základů míchání parfému
• Výroba vlastní vůně (10ml roll-on)

Minimální počet účastnic: 4 osoby


LEKTORKY

KATEŘINA HANZLÍKOVÁ

Jsem lektorka tance, taneční a pohybová terapeutka a srdcem tanečnice. Estetickému pohybu a tanci se věnuji od svých čtyř let. Lektorské práci od roku 2008. V současné době vedu pravidelné kurzy pro dospělé, děti a pro rodiče a děti. Mé hodiny jsou klidnějšího ražení a respektují tempo tanečních začátečníků. Pohyb a tanec je pro mě cestou, jak nalézt to, co je očím skryto. Cestou, jak můžeme promlouvat beze slov. Jsem velmi srdečný člověk a ráda s Vámi budu hledat způsob, aby cesta k tomu "vašemu" tanci byla pro Vás obohacující a co nejpříjemnější. 

Více o mně na: www.katerinahanzlikova.cz

KDY: 25. 11. 2023
KDE: SVČ Lužánky, Solniční 12, 1. patro (malý sál)

PRO KOHO: pro ženy všeho věku


Pojďte najít to nejdrahocennější, co máte. Pojďte najít samy sebe. Objevte sebe jako poklad. Své tělo a všechny jeho zázraky, které skrývá skrze vědomý pohyb a tanec.
Na závěr bude možné si za příplatek vyrobit Váš osobní parfém, do kterého můžete zhmotnit celý zážitek nebo své osobní přání, záměr, cokoli co ucítíte, že si chcete jako své zhmotnění vašeho osobního pokladu odnést s sebou a skrze parfém si připomínat. 

 CENA


early bird (při platbě do 10.11.) ……….... 1400 Kč
plná cena (při platbě od 20. 11.) ............ 1600 Kč
výroba osobní vůně .................................. 840 Kč

PŘIHLÁŠKY


Přihlášky, prosím, zasílejte na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com, kam můžete směřovat i své případné dotazy.


Přihlášku budu považovat za závaznou v momentě obdržení platby na účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky uveďte, prosím, jen Poklady v nás + své jméno.

Poslední možnost přihlášení je 20. 11.

Pokud se chcete na závěr zúčastnit i workshopu výroby osobní vůně, dejte mi o tom, prosím, vědět v přihlášce. Moc děkuji.

LENKA EIDLPESOVÁ

Jsem certifikovaná lektorka jógy a aromaterapeutka, která se věnuje celostní práci s tělem, s duší i s myslí. Provázím ženy tím, aby se uměly napojit samy na sebe, objevily své zdroje a svůj potenciál na všech úrovních a dokázaly vše účinně ukotvit ve svém běžném životě.


Více o mně: www.tvojejoga.cz 

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!