Vytanči to

setkání taneční a pohybové terapie pro ženy

Kdy: 27. 9. - 13. 12. 2023, středa 9.30-11h.

Kde: Pohybové studio Tlukot, Novobranská 4, Brno, mapa

Cena: 2200 Kč/12 lekcí


Jak se přihlásit?

Pokud máte o kurz zájem, prosím, napište mi na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Zde se na mě můžete obrátit i s případnými dotazy. Součástí přihlášení je i zaplacení kurzu do 22. 9. 2023 na tento účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky prosím napište Kurz Vytanči to + vaše jméno.

Náplň setkání:

Dovol si spočinout. Dovol svému tělu hýbat se, tak jak zrovna potřebuje. Dovol si nechat proudit emoce a energii. Dopřej si láskyplnou péči skrze pohyb a tanec, dopřej si podporu sama pro sebe jak od skupiny tak sama od sebe.

Na setkáních zaměříme pozornost jen na nás samotné, tak abychom si dopřály péči a pozornost, co nám mnohdy chybí, neboť je velice obtížné si tento čas na sebe ve všem tom frmolu najít a dopřát si ho. Budeme se věnovat i základním psychohygienickým návykům a hledat cesty, jak si je zvědomnit a dopřát si čas samy na sebe i v běžném životě.

Setkání budou vedena jako skupinová setkání tanečně pohybové terapie, kde se budeme prostřednictvím tance a pohybu ladit samy na sebe a věnovat se tématům, které vzejdou ze skupiny. Budeme si tedy dopřávat péči samy o sebe skrze tanec a pohyb a bude zde i prostor pro společné sdílení a ukotvení zažitého.

Setkání budou uzavřená pro maximálně 8 účastnic, skupina bude stálá a neměnná.


Taneční a pohybová terapie

Taneční a pohybová terapie pracuje zejména s metaforou a právě pomocí těchto metafor - podobností s naším běžným životem, budeme nahlížet na své emoce, tak abychom lépe pochopili a poznali sami sebe. Věřím, že terapeutické procesy povedou k podpoře naší sebedůvěry, odvaze překračovat své hranice, anebo jen k plnému a radostnému prožitku z tance.


Co si odnesete?

  • radost z pohybu a hry
  • důvěru ve své tělo
  • vědomé vnímání svého těla
  • kreativní přístup
  • uvědomění a ukotvení emocí
  • propojení těla, emocí a mysli
  • inspiraci a nové kontakty

Co na to lektorka?

"Ráda bych vytvořila bezpečný prostor pro ženy všeho věku, kde bychom se prostřednictvím tance a pohybu zaměřovaly na témata, která souvisí s ženstvím a s rolemi ženy v dnešní společnosti (šíři témat se nebráním a bude vycházet jen z potřeb skupiny). Sama jako máma tří dětí vím, co obnáší péče o děti, domácnost a jak žalostně se nedostává dostatečné péči právě ženám samotným. Zeny pečují o druhé, ale velmi těžko nachází čas a prostor na to, aby mohly kvalitně pečovat i o sebe."


O lektorce: 

Kateřina Hanzlíková je lektorka tance, choreografka, tanečnice a taneční terapeutka. Tanci a tanečnímu pohybu se věnuje odmalinka, lektorské práci pak od roku 2004. Ve své lektorské práci propojuje své pedagogické znalosti (pedagogické minimum pod SVČ Lužánky) a znalosti z psychoterapie (výcvik taneční a pohybové terapie pod Asociací TANTER, Taneční a pohybová terapie na PedF v Olomouci, další kurzy, workshopy a terapie zaměřené na taneční a pohybovou terapii).


Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!