V kontaktu

kontaktní a pohybové hry pro rodiče a děti do 3 let


Kdy: 25. 9. - 11. 12. 2023, pondělí 9.30 - 10.15h.

Kde: SVČ Lužánky, Solniční 12, Brno, mapa

Cena: 2200 Kč/13 lekcí


Jak se na kurz přihlásit?

Pokud máte o kurz zájem, prosím, napište mi na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Zde se na mě můžete obrátit i s případnými dotazy. Součástí přihlášení je i zaplacení kurzu do 22. 9. 2023 na tento účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky prosím napište Kurz V kontaktu + jméno dítěte.

Náplň kurzu:

Kurz má 13 lekcí a probíhá každý týden od září do prosince roku 2023, vždy v pondělí dopoledne. Kontaktní a pohybové hry, při kterých prohloubíte vztah s Vaším dítětem, užijete si kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku.

Rádi byste prohloubili Váš vztah s dítětem a naučili se něco nového? Užili si spolu kouzlo přítomného okamžiku, radosti z prostého pohybu a vzájemného doteku? Pak je kurz určený právě Vám.

V kurzu propojuji své znalosti z praktikování Kontaktní improvizace a své znalosti z práce s dětmi a přizpůsobuji je pro společný pohyb a tanec rodiče a dítěte. Dítě může skrze pohybovou zkušenost zlepšovat své motorické dovednosti a zvyšovat svou sebedůvěru, rodič se učí předat více důvěry svému dítěti. Každá hodina se věnuje jinému tématu inspirovanému ročním obdobím. Hodiny jsou plné říkadel, básniček a hudby. Naučíme se, jak děti správně chytit a podržet, aby pro vás pro oba byla pohybová hra bezpečná, ale také se naučíme nechat pohyb a tanec volně plynout. Využijete tento čas jen pro sebe navzájem. Inspiraci můžete však najít i ve vzájemné interakci s ostatními. Čeká vás spousta společné legrace, pohybového sdílení a taky krásné hudby.

Kurz je vhodný i pro děti s jakýmkoli typem handicapu (zdravotním postižením nebo znevýhodněním). 


Na co se můžete těšit?

  • dovádění s dětmi
  • radost z pohybu a blízkosti
  • uvolnění těla a mysli
  • vzájemná inspirace
  • kreativní přístup
  • krásná hudba

Co na to lektorka?

"Má představa je, že rodičům a dětem poskytnu prostor pro to, aby se mohli věnovat sobě navzájem s plnou pozorností, což se doma leckdy nedaří. Také bych byla ráda, aby pro ně hodiny sloužily jako inspirace, kde můžou objevit nové možnosti, jak se dětí dotýkat a zároveň i dětem nabídnout možnosti, jak být v tanci pro rodiče rovnocennými "parťáky". Spolu se pak vracíme k přirozeným pohybům, které jsme už na své cestě zapomněli, a když děti správně nasměrujeme, krásně je nám zase všechny oživí."


O lektorce:

Kateřina Hanzlíková propojuje své odborné znalosti taneční terapeutky (4letý výcvik Taneční a pohybové terapie) spolu se svými pohybovými znalostmi (estetickému pohybu se věnuje od 4 let). Zároveň je maminkou 3 dětí, od kterých čerpá tu nejryzejší inspiraci. Její velkou láskou je kontaktní improvizace (spontánní tanec, který využívá k tanci vzájemný dotek partnerů). V kurzu V KONTAKTU propojuje všechny tyto zkušenosti v originální celek. Je velmi srdečnou a respektující lektorkou.


Reference

"Kurz byl pro nás specifický svým repsektujícím přístupem, neotřelým použitím hudby a básniček, volností a přesto strukturou."

Sandra, dcera Julie


"Je opravdu vidět, že pohybem žijete, zabýváte se tím, co s dětmi lze dělat, tak aby to všechny bavilo. Krásná hudba i aktivity :-) Kurz je jiný než jaké jsme navštěvovaly."

Irena


"Mám pocit, že ze všech kroužků pro rodiče s dětmi, které jsme zkusily, je tento nejvíc i pro mě jako mámu. Zatančím si, protáhnu se, kurz je zkrátka pro nás obě."

Hana, dcera Gábinka

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!