Tancehraní Kdy: 19. 9. - 12. 12. 2023, úterý 14-15h
Kde: Komunitní centrum Rubínek, Poznaňská 2561, 616 00 Brno-Žabovřesky

Cena: 1900 Kč/13 lekcí

Věk: pro děti od 5 do 7 let


Jak se na kurz přihlásit?

Pokud máte o kurz zájem, prosím, napište mi na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Zde se na mě můžete obrátit i s případnými dotazy. Součástí přihlášení je i zaplacení kurzu do 15. 9. 2023 na tento účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky prosím napište jméno dítěte a Kurz Tancehraní 1.

Nabídka pro děti z přilehlé Waldorfské školy:

Dětem z MŠ a ZŠ Waldorf nabízím doprovod. Mohu je vyzvednout v 13.30 před hlavním vstupem do školy a do Rubínku je odvést. Ve 15.30 je mohu zase přivést zpět před hlavní vstup do budovy školy. Pokud máte o tuto službu zájem, prosím, napište mi o ni na meil: katerina.hanzlikova@gmail.com.


Náplň kurzu:

Základními prvky celého kurzu bude tanec a hra. Pomocí různých pohybových a tanečních her se budeme učit správnému držení těla, ale i základním tanečním krokům a základní baletní průpravě. Věnovat se budeme i základním gymnastickým prvkům, jako je hvězda, provaz, most apod. Součástí taneční průpravy bude i volná tvorba dětí a improvizace na zadaná témata. Hodiny budou tematicky navázané na roční období, inspirací nám bude příroda. Budeme se učit i základním rytmům a propojovat taneční projev s hudbou.

Výstupem kurzu bude krátké představení pro rodinné příslušníky :)

Co na sebe?

Doporučuji pohodlné oblečení, ne moc volné, aby dětem nepřekáželo v pohybu. Tančíme ideálně bosky, pokud to není možné, tak doporučuji spíše ponožky s protiskluzem, aby byl dětem zprostředkován dostatečný dotek s podlahou.

O lektorce:

Kateřina Hanzlíková se věnuje pohybové průpravě dětí již mnoho let. Několik let vedla dívky od 4-14 let v oddíle moderní gymnastiky, od roku 2008 se systematicky věnuje taneční a pohybové výuce předškolních dětí. Vystudovala obor Taneční a pohybová terapie na Pedagogické fakultě v Olomouci v rámci celoživotního vzdělávání, poté absolvovala výcvik taneční a pohybové terapie v Praze pod asociací TANTER. V roce 2015 si doplnila své vzdělání o pedagogické minimum. Je velmi vlídnou, citlivou a srdečnou lektorkou, která se dokáže přizpůsobit momentálním potřebám dětí a nebojí se improvizace. Děti jsou jejími nejlepšími tanečními učiteli a inspirací. Zejména ty její tři vlastní děti 🙂

Co na to lektorka:

"Hodiny mají svou strukturu (uvítací a závěrečný rituál, zahřátí, technická cvičení a tvořivá část). Ráda se však inspiruji tím, co děti nabízejí za motivace k pohybu a snažím se je pak následovat tak, aby děti jednotlivé hodiny bavily a přinášely jim přesně to, co v danou chvíli potřebují."

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!