Tanec pro radost 1

Kdy: 26. 9. - 12. 12. 2023, úterý 9.15-10.45h

Kde: Pohybové studio Tlukot, Novobranská 4, Brno, mapa

Cena: 2200 Kč/12 lekcí


Jak se na kurz přihlásit?

Pokud máte o kurz zájem, prosím, napište mi na e-mail: katerina.hanzlikova@gmail.com. Zde se na mě můžete obrátit i s případnými dotazy. Součástí přihlášení je i zaplacení kurzu do 22. 9. 2023 na tento účet: 670100-2202928906/6210, do poznámky prosím napište Kurz Tanec pro radost 1 + vaše jméno.

Náplň lekcí:

Dvanáct lekcí současného tance pro taneční začátečníky i pokročilejší tanečníky. Současný tanec je taneční směr současnosti (ve světě známý jako contemporary dance), který upřednostňuje přirozenost a emoční upřímnost. Na hodinách tedy budeme znovuobjevovat a nacházet náš přirozený pohyb pomocí různých jednoduchých technických cvičení zaměřených na práci s naším těžištěm, centrem, osami těla, spirálami v těle, páteří apod. Budeme se učit, jak využít efektivně podlahu i okolní prostor k pohybu, který může probíhat bez zbytečně vydávané energie navíc. Součástí hodin budou i techniky improvizace a volného tance.

To vše budeme přetvářet do našeho osobního tance, který bude o to víc autentický a jen náš. Pojďte se lépe seznámit se svým tělem, sžit se s ním a naučit se jak i skrze pohyb a tanec se dá v našem těle relaxovat :)

Co na to lektorka? 

"Nekladu důraz na technickou preciznost, ale spíše mi jde o to, abychom si více zvědomnili své tělo a jeho pohyby tak, aby nám pobyt v našem těle přinášel radost a další prožitky, které máme s pohyby propojené. Myslím, že na své si přijdou zejména dobrodružné povahy, které se rády vydají na průzkum týkající se fungování našeho těla a objevování našeho "vnitřního" tance."

O lektorce:

Kateřina Hanzlíková se věnuje estetickému tanci a pohybu od svých čtyř let. Systematické výuce dospělých od roku 2008. Její hodiny jsou klidnějšího ražení, respektující tempo tanečních začátečníků. Důraz není kladen na technickou preciznost, ale spíše na prožitek. Pro její pohyb je charakteristická plynulost a využití minimální energie k pohybu. Nejde jí tak o hledání nových výrazových prostředků v tanci jako o upřímnost, nadhled a humor. Je velmi srdečným člověkem a ráda s vámi bude hledat způsob, aby cesta k tomu "vašemu" tanci byla pro vás obohacující a co nejpříjemnější.

Kontakt

Kateřina Hanzlíková

Telefon:

+420 739 423 302

E-mail:

katerina.hanzlikova@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!